KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805272
nr 1580 5272
Emil Hellbom (1895-1969), Sverige. Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 48x38 cm, yttermått inklusive ram: 55x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:11:11
20/11 19:06:11